+8° Київ +9° Варшава +8° Вашингтон

Збірна Львівщини перемогла на чемпіонаті України з боксу

Олег Бесараб 22 Листопада 2017 16:23

Збірна команда Львівської області перемогла на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків. Друге місце посіли спортсмени Хмельницької області, а третє – збірна команда Київщини.

За підсумками поєдинків чемпіонату України з боксу серед чоловіків спортсмени Львівщини здобули 4 нагороди, з яких 2 - золоті, 1 срібна та 1 бронзова, що забезпечило господарям змагань перше загальнокомандне місце, повідомляє box.sport.ua. Крім того, кращим боксером турніру у номінації «За волю до перемоги» було визнано переможця у ваговій категорії 52 кг львів’янина Андрія Тишковця.

Раніше повідомлялося, що одеський боксер Валерій Харламов здобув золоту медаль на чемпіонаті України, що пройшов у Львові. А український суперважковаговик Олександр Захожий здобув свою четверту перемогу на професійному рингу.