Alina Levchenko, CEO Philip Martin's Poland: O udziale w Beauty Congress LNE i rozwoju marki na polskim rynku kosmetycznym

Alina Levchenko, CEO Philip Martin's Poland: O udziale w Beauty Congress LNE i rozwoju marki na polskim rynku kosmetycznym

08 Травня 2023 18:29

Philip Martin's to włoska marka kosmetyczna, która wyznaje filozofię przyjazności środowisku i naturalności w tworzeniu produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Firma zdobyła popularność na światowym rynku dzięki unikalnym, organicznym formułom i niszowym zapachom swoich kosmetyków, tworzonych na bazie oryginalnych ekstraktów i składników roślinnych.

W rozmowie z Aliną Levchenko, CEO Philip Martin's Poland, rozmawiamy o odbywającym się co roku w Krakowie Beauty Congress LNE, który skupia śmietankę środowiska beauty, a także o rozwoju włoskiej marki na polskim rynku kosmetycznym i pielęgnacyjnym.

Proszę nam opowiedzieć o Kongresie, co czyni go atrakcyjnym dla polskiego rynku?

Alina Levchenko: Kongres LNE w Krakowie odbywa się dwa razy w roku, wiosną i jesienią, i jest uważany za najważniejsze wydarzenie w Polsce dla branży beauty. Prelegenci dzielą się swoimi protokołami, pracą, połączeniami marek i osiągnięciami w trychologii, kosmetologii i technikach sprzętowych.

Dla dystrybutorów to najlepsza platforma do prezentacji marek i rozwoju biznesu. Firmy ustawiają swoje stoiska prezentacyjne, spotykają się z klientami, prezentują nowe produkty i przyciągają potencjalnych partnerów.

Przedstawiciele biznesu są zainteresowani poszukiwaniem nowych marek i rozwijaniem współpracy. Przedsiębiorcy, którzy planują otworzyć własne przestrzenie urody lub kliniki kosmetologiczne, poznają marki w Polsce. Dla młodych profesjonalistów, którzy dopiero wchodzą do branży beauty, to wydarzenie jest również przydatne, aby zapoznać się ze wszystkim co nowe i najlepsze na rynku.Jakie nowe odkrycia i technologie, które zostały tam zaprezentowane, zrobiły na Pani największe wrażenie?

Alina Levchenko: Wśród technologii sprzętowych i kosmeceutyków moimi faworytami były i nadal są marki amerykańskie. To HydraFacial, kompleksowy sprzętowy system wielofunkcyjny do oczyszczania i odmładzania skóry. A także kosmeceutyki do profesjonalnej pielęgnacji i leczenia od isClinical. Dystrybutorem tych marek w Polsce jest BMED.

Jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji włosów i ciała, to bez przesady można powiedzieć, że najlepszą dla mnie marką jest Philip Martin's. Firma używa tylko organicznych formuł, dba o ekologiczność, bezpieczeństwo i design swoich produktów, przywiązuje dużą wagę do aromatów i konsystencji, dzięki czemu efekty są widoczne już po pierwszej aplikacji.Na przykład pięciostopniowy system odbudowy włosów Philip Martin's poprawia strukturę włosów, kondycję skóry głowy i zamienia każde mycie w rytuał SPA z niezapomnianymi wrażeniami.Nie tylko reprezentuję produkty Philip Martin's w Polsce. Używam tych kosmetyków od pół roku i jakość moich włosów jest idealna. Dla blondynek o długich włosach z comiesięcznym rozjaśnianiem zadanie pielęgnacji i utrzymania idealnej kondycji włosów nie jest łatwe, dlatego o skuteczności produktów przekonałam się z osobistego doświadczenia i polecam ten kosmetyk każdemu. 


Посмотреть эту публикацию в Instagram 

Публикация от Philip Martin’s Poland (@philipmartins.pl)


Czy może Pani opowiedzieć o udziale Philipa Martin's?

Alina Levchenko: W kongresie LNE uczestniczymy po raz drugi, jesteśmy bardzo zadowoleni z publiczności i organizacji całego wydarzenia.

Zaprezentowaliśmy stoisko testerskie, dzięki któremu każdy mógł zapoznać się z teksturami i zapachami produktów do włosów i ciała, a także perfumami niszowymi unisex.Nasi partnerzy i wszyscy inni mieli okazję porozmawiać z technologami marki, zobaczyć zdjęcia przed i po pielęgnacji, zrobić sobie fryzurę z produktami Philip Martin's bezpośrednio na miejscu, a także poznać specyfikę pracy z profesjonalnymi produktami i farbami. A także znaleźć idealną pielęgnację do użytku domowego. 


Посмотреть эту публикацию в Instagram 

Публикация от Philip Martin’s Poland (@philipmartins.pl)


Każdy miał możliwość zakupu produktów w cenach hurtowych do przetestowania w salonach, aby w przyszłości podjąć decyzję o współpracy z nami. Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w Kongresie, a chcieliby lepiej poznać Philip Martin's, pozostawiam kontakty: Alina Levchenko, CEO Philip Martin's Poland, [email protected] , +48 573 338 735,

https://instagram.com/philipmartins.pl

Jakie są efekty udziału firmy w Kongresie Piękna?

Alina Levchenko: Kongres był dla nas owocny. Wymieniliśmy kontakty z salonami i klinikami premium, zaplanowaliśmy prezentacje pielęgnacyjne i podpisaliśmy kilka umów o współpracy.Z marketingowego i PR-owego punktu widzenia udział w Kongresie zwiększa świadomość marki i jestem pewna, że dzięki aktywności na stoisku zdobyliśmy wiele serc. Widzę, że nasze produkty stają się popularne w Polsce, a zapotrzebowanie na nie wśród salonów rośnie. Nie może być przecież inaczej z organiczną marką, która zmienia rutynowe zabiegi pielęgnacyjne w rytuał przyjemności i korzyści.

Philip Martin's to miłość do siebie, środowiska i czerpanie radości z każdej minuty życia. Według naszych szacunków 99% osób, które zakupiły produkty i doświadczyły rezultatów, staje się naszymi klientami, a to jest główny wskaźnik sukcesu.