$ 44.9 € 51.1 zł 11.93
+22° +25° +24°

У Києві змінюють правила проїзду для школярів на літо

UA.NEWS 25 Червня 2026 23:32
У Києві змінюють правила проїзду для школярів на літо

У Києві з 1 липня школярі тимчасово втратять право на безоплатний проїзд у міському транспорті, адже пільгу на період літніх канікул призупиняють. Водночас повністю без підтримки вони не залишаться, бо місто залишає знижку на проїзні квитки.

 

Із 1 липня і до кінця серпня у Києві школярі більше не зможуть їздити міським транспортом безкоштовно, оскільки дія пільги прив’язана до навчального року і на час канікул її призупиняють, як пояснюють у КМДА. Водночас повністю платними поїздки не стають, адже для учнів зберігається знижка у 75% на проїзні квитки, і це стосується як міського пасажирського транспорту, так і різних форматів абонементів.

Школярам денної форми навчання пропонують кілька варіантів проїзних — від місячних і півмісячних безлімітних до пакетів на різну кількість поїздок, зокрема 46, 62, 92 та 124 поїздки, де ціна залежить від обраного пакета. Разові поїздки за учнівським квитком також залишаються доступними, однак у такому випадку знижка вже не застосовується, тобто доведеться сплачувати повну вартість.

Окремо в міській адміністрації зазначають, що аналогічне правило діятиме і для курсантів вищих військових навчальних закладів, які також втрачають безоплатний проїзд на період літніх місяців, адже пільга для них працює лише під час навчального року. Про це повідомляє КМДА.

У столиці розпочалося поетапне облаштування спеціальних локацій прохолоди для зниження температурного навантаження на мешканців міста у літній період.

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток