$ 44.87 € 51.08 zł 11.92
+20° +19° +21°

Окупанти у Криму оштрафували чотирьох громадян Узбекистану за критику війни

UA NEWS 23 Червня 2026 22:40
Окупанти у Криму оштрафували чотирьох громадян Узбекистану за критику війни
0:00 / 0:00

У тимчасово захопленому Сімферополі окупаційний суд оштрафував чотирьох громадян Узбекистану на 35 тисяч рублів (приблизно 380 доларів) кожного за статтею про «дискредитацію збройних сил рф». 

Інцидент стався під час перебування чоловіків на території дитячого табору «Артек», де вони, за попередніми даними, працювали місцевими робітниками. 

Судове рішення окупаційна влада ухвалила 16 червня після розгляду політичних висловлювань, які підсудні зробили у присутності кількох громадян рф. Матеріали справи свідчать, що громадяни Узбекистану Рахімжон Ж., брати Валіжон та Олімжон К., а також Ілесжон Е. під час розмови емоційно висловлювалися на адресу російських загарбників.

Російське слідство висунуло всім чотирьом фігурантам однакові звинувачення через їхні публічні заяви про нерозуміння сенсу ведення так званої «СВО». Робочі також відкрито висловлювали радість з приводу успішних дій Збройних Сил України з ліквідації російських солдатів та заявляли, що українська армія вже незабаром звільнить територію Кримського півострова.

Про це пишуть Осторожно, новости.

Раніше Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону 16 червня виніс вироки двом українським військовополоненим бійцям «Азову», призначивши їм покарання у вигляді 17 та 20 років позбавлення волі в колонії.

У Росії винесли чергові вироки українським військовополоненим. Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив шістьох захисників України до термінів від 12 до 19 років колонії суворого режиму.

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток