РФ поширює фейк про захоплення Іволжанського на Сумщині
Російські пропагандистські ресурси заявили про нібито захоплення населеного пункту Іволжанське на Сумщині. Водночас українська сторона спростовує ці твердження, наголошуючи, що інформація про «успіхи» є вигаданою та не відповідає дійсності. Про це 24 червня повідомляють у Центрі комунікацій угруповання військ «Курськ» із посиланням на українські військові структури.
Село Іволжанське Сумської області перебуває під повним контролем Сил оборони України. Населений пункт розташований у глибокому тилу українських позицій - жодних штурмових дій і ворожої присутності там немає.
Угруповання "Сєвєр", якому росіяни приписали "захоплення", до цього населеного пункту не наближалось.
Щодо повідомлень про бої за участі 71-ї бригади ЗСУ там заявили:
"Повідомлення про бої за участі 71 бригади - це чергова маніпуляція російських штабних фантазерів, які навмання беруть назви українських підрозділів і вписують їх на карту, малюючи стрілочки своїх "наступів".
У заяві також зазначено, що успіхи російських генералів вигадані.
"Очевидно, втомившись отримувати на горіхи у власному прикордонні, російські генерали посувають лінію фронту єдиним доступним їм способом - клавіатурою".
На думку угруповання "Курськ", поки противник долає кілометри в уяві своїх офіцерів, єдина територія, яку він реально контролює, - це власна стрічка новин.
"Тому поки противник долає кілометри в уяві ворожих офіцерів, єдина територія, яку вони справді надійно контролюють, - це їхня власна стрічка новин. Бажаємо й надалі впевнено тримати цей рубіж", - йдеться у заяві.
Читайте також:
Генеральний штаб ЗСУ зафіксував 251 бойове зіткнення за добу
Відео: дрони атакували газопереробний завод в Оренбурзі, виникла пожежа