Російський дрон атакував АЗС на околиці Сум, троє поранених
Російські окупаційні війська у середу зранку, 24 червня, здійснили чергову терористичну атаку, вдаривши безпілотним літальним апаратом по автозаправній станції на околиці міста Суми.
Унаслідок ворожого влучання поранення отримали троє цивільних громадян, які в момент удару перебували на території об'єкта.
На місце події оперативно прибули екстрені служби та бригади швидкої медичної допомоги.
Медики невідкладно розпочали обстеження постраждалих та надають їм усю необхідну допомогу безпосередньо на місці або в профільних медичних закладах.
За попередньою інформацією від очільника ОВА, отримані цивільними особами тілесні ушкодження є не важкими, що мінімізує загрозу для їхнього життя.
Окрім поранення людей, внаслідок вибуху російського дрона зафіксовано руйнування та значні матеріальні збитки. Зокрема, уламками та вибуховою хвилею серйозно пошкоджено автомобілі, які були припарковані неподалік або заправлялися на АЗС.
Правоохоронці та рятувальники продовжують працювати на території заправки для ліквідації наслідків прильоту та фіксації чергового злочину РФ.
Керівництво області підкреслює, що цей напад не є поодиноким випадком, а є частиною цілеспрямованої кампанії ворога проти паливного сектору регіону.
Російська армія свідомо намагається дестабілізувати ситуацію, обираючи як мішені об'єкти, де завжди є скупчення людей та транспорту.
«Сьогодні зранку російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Ворог системно б’є по АЗС області. Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території», — написав Олег Григоров.
Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.
Генеральний штаб ЗСУ зафіксував 251 бойове зіткнення за добу
Відео: дрони атакували газопереробний завод в Оренбурзі, виникла пожежа