Українські військові знищили російський автомобіль для запуску Шахедів
Українські військові за допомогою ударного безпілотника знищили російський легковий автомобіль, який використовувався як мобільна пускова платформа для запуску дронів типу «Шахед».
У підрозділі зазначили, що йдеться про рідкісну ціль — модернізований пікап зі спеціальною установкою для запуску безпілотників.
За їхніми словами, такі автомобілі використовуються російськими військовими як один із способів запуску ударних дронів.
У бригаді також повідомили, що знищення подібних пускових платформ допомагає зменшувати загрозу для українських міст.
Раніше повідомлялося, що російські війська застосовують різні методи запуску дронів-камікадзе, зокрема з наземних мобільних платформ.
Про це повідомили у прес-службі 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу.
У російській Уфі 25 червня пролунали вибухи, після чого в районі одного з промислових об’єктів було видно густий стовп чорного диму.
У ніч проти 25 червня окупований Крим зазнав чергової атаки безпілотників. Вибухи пролунали в різних районах півострова, а внаслідок ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури тимчасово зникло електропостачання у Сімферополі, Ялті та Євпаторії.
Атакований вночі Московський НПЗ контролює третину паливного ринку столиці РФ.
Російські КАБи вдарили по Запорізькій області, є поранені.