
У Києві через спеку знепритомнів перехожий
У Шевченківському районі столиці 50-річний чоловік раптово знепритомнів та впав на землю під час перебування на одній із вулиць середмістя. Постраждалому киянину, якому стало зле на тлі сильної 30-градусної спеки, терміново знадобилася екстрена домедична допомога для стабілізації стану.
Інцидент помітили оперативник Шевченківського управління поліції Олександр Гавриш та офіцер Національної академії внутрішніх справ Дмитро Маргара, які у той момент забезпечували публічну безпеку та патрулювали центральну частину міста.

Правоохоронці миттєво підбігли до непритомного громадянина, забезпечили прохідність його дихальних шляхів за допомогою спеціального повітроводу та оперативно зупинили кровотечу, отриману під час падіння з лавки. Поліцейські викликали на місце події бригаду швидкої медичної допомоги і безперервно контролювали життєві показники постраждалого до приїзду лікарів, які згодом госпіталізували чоловіка.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
До +31° та грози: синоптики дали прогноз погоди на 22 червня
Погода в Україні 22–23 червня: спека до +31°, дощі та грози