$ 39.6 € 43.07 zł 10.1
+15° Київ +13° Варшава +18° Вашингтон

Визначилися півфіналісти ЧС-2022: за ким стежитимемо

ua.news9 10 Грудня 2022 06:58

Збірна Аргентини перемогла команду Нідерландів в серії пенальті та вийшла до півфіналу чемпіонату світу з футболу-2022 в Катарі.

Як пише НВ Спорт, Аргентина відкрила рахунок на 35-й хвилині, коли Мессі асистував на Моліну, а той з близької відстані проштовхнув м’яч повз голкіпера.

Аргентинці подвоїли перевагу на 73-й хвилині завдяки пенальті, який реалізував Мессі.

Нідерландам вдалося відігратися завдяки Вегхорсту, який вийшов на заміну в другому таймі. На 83-й хвилині він влучним ударом головою відновив інтригу у матчі, а вже у компенсований час зрівняв рахунок після розіграшу штрафного.

У овертаймі команди не забивали, а у серії пенальті сильнішими виявилися аргентинці (рахунок 4:3).

У півфіналі Аргентина зіграє з Хорватією, яка у чвертьфіналі в серії пенальті сенсаційно перемогла Бразилію.

Раніш ми повідомляли, що Федерацію футболу Сербії оштрафували за політичний банер у роздягальні перед матчем з Бразилією у першому турі групового турніру на Чемпіонаті світу в Катарі.

Збірна Іспанії з футболу оголосила ім'я нового головного тренера: ним став Луїс де ла Фуенте.

А вінгер мадридського «Реала» Еден Азар заявив, що хотів би помінятися місцями з президентом США Джо Байденом: мовляв, «було би круто розслабився у кабінеті із сигарою».