+6° Київ +2° Варшава +20° Вашингтон

Голова Комітету національних збірних УАФ прокоментував відставку Шевченка

Олег Бесараб 01 Серпня 2021 17:36

Голова Комітету національних збірних команд УАФ Мирон Маркевич заявив, що відставка головного тренера футбольної збірної стала сюрпризом, і терміново потрібно шукати іншого.

Про це Маркевич повідомив у коментарі УНН. Він вважає, що Шевченко мав би керувати командою під час відбіркових матчів на ЧС-2022.

«Я думав, що він продовжить. Напевно, правильно би було довести відбіркові матчі Чемпіонату, ну, мені так здається. Але це його рішення, в нього закінчився контракт», - зазначив Маркевич.

Що ж стосується можливих кандидатів на посаду головного тренера, то, за словами Маркевича, це мають вирішувати президент та виконком УАФ, але робити це потрібно швидко, адже вже за місяць, 1 вересня, має відбутись матч із Казахстаном у рамках відбору на Чемпіонат світу-2022.

«Вирішувати президенту УАФ, виконкому УАФ... Через місяць треба грати вже, вже перша гра у Казахстані, а потім чемпіони світу французи, так що тут треба вирішувати швидко питання. Часу нема», - вказав Маркевич.

Нагадаємо, головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив, що залишає національну команду у зв'язку із закінченням контракту.

Раніше Шевченко розповідав, за яких умов може залишити збірну України з футболу.

Також головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4: 0.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на питання про те, чи залишиться він на своїй посаді після Євро-2020.

На Євро-2020 збірна України посіла третє місце в групі С, обіграла Швецію в 1/8 фіналу (1:2) і програла Англії в чвертьфіналі (0:4).