+12° Київ +8° Варшава +23° Вашингтон

Хемілтон здобув перемогу на Гран-Прі Катару: підсумки Формули-1

UA.NEWS 21 Листопада 2021 18:49

На 20-му етапі чемпіонату світу з автоперегонів Формули-1-Гран-Прі Катару переміг Льюїс Хемілтон. Він представляє команду»Мерседес".

Уточнюється, що нічну гонку на міжнародному автодромі Ласаль виграв Хемілтон, який втримав лідерство після старту з поул-позішин. Британський пілот виграв 7-у гонку в сезоні і 102-ю в кар'єрі.

Макс Ферстаппен (»Ред Булл") завершив гонку на другому місці. Фернандо Алонсо (»Альпін") приїхав третім (це його перший подіум з 2014 року). У топ-5 також фінішували Серхіо Перес ("Ред Булл«) і Естебан Окон (»Альпін").

Раніше ми писали, що найпрестижніші автоперегони світу «Формула 1» знаходяться в дуже крихкому стані в результаті кризи, пов'язаної з коронавірусом, і вимагає великих змін. Про це заявив Бос «Макларен» Зак Браун.