+11° Київ +10° Варшава +14° Вашингтон

Ліга чемпіонів: «Барселона» блискуче розгромила «Манчестер», «Аякс» обіграв «Ювентус»

Ольга Коваль 17 Квітня 2019 08:19

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів «Барселона» приймала «Манчестер Юнайтед» і здобула перемогу з рахунком 3:0. На 16-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник «Барселони» Ліонель Мессі.

Через чотири хвилини аргентинець оформив дубль і закріпив перевагу господарів поля.

Третій м'яч «Барса» змогла забити у ворота противника в другому таймі на 61-й хвилині, автором голу став півзахисник Філіпа Коутіньйо.

Так, «Барселона» вийшла в півфінал Ліги чемпіонів, де зустрінеться з переможцем пари «Ліверпуль» - «Порту».

Також у вівторок, 16 квітня, відбувся матч між «Ювентусом» і «Аяксом». В рамках матчу-відповіді «Ювентус» приймав «Аякс» і зазнав сенсаційної поразки з рахунком 1:2. Господарі відкрили рахунок на 28-й хвилині, коли Кріштіану Роналду розстріляв ворота суперника головою після подачі з кутового.

Гості встигли зробити у відповідь удар в першому таймі, коли ван де Беек точно пробив низом і зрівняв рахунок.

Після перерви голландці активізувалися в атаці і почали створювати моменти - кілька разів «Юве» рятував голкіпер Щесни. Однак на 67-й хвилині кутовий призвів до голу «Аякса» - де Лігт головою точно замкнув подачу з кутового.

У півфіналі «Аякс» зіграє з переможцем пари «Манчестер Сіті» - «Тоттенхем».

Нагадаємо, раніше називалося кілька причин зміни розкладу ігор ЛЧ. Зокрема УЄФА планувала перенести матчі ЛЧ на вихідні через створення Суперліги. Також повідомлялося, що УЄФА змінить графік матчів для виходу на ринок Китаю. Це дозволить починати ігри значно раніше, а значить зробити їх перегляд доступним на азіатському ринку.

Відзначимо, що президент УЄФА виступив проти створення Суперліги, але формує новий єврокубковий турнір, пов’язаний з Лігою Європи. До цього європейські футбольні клуби хотіли замінити Лігу Чемпіонів УЄФА Суперлігою.