$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+13° Київ +18° Варшава +12° Вашингтон

Україна має першу медаль юніорського турніру зі cтрибків у воду у Дрездені

jour12 25 Квітня 2024 15:26

У Дрездені (Німеччина) стартував престижний юніорський турнір зі стрибків у воду.

Як повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту, першу медаль для України, срібну, здобули Аліса Мєшкова та Діана Шевченко.

За виступ у синхронних стрибках з вишки наш дует отримав 238,53 бала.

Як повідомлялося, минулого року Аліса та Діана вперше у кар'єрі стали чемпіонками Європи серед юніорів у цьому виді програми.

Змагання у Дрездені триватимуть до 28 квітня.

Раніше у Ліньяно-Сабб’ядоро (Італія) завершився юніорський етап Кубка Європи з дзюдо. На змаганнях, де виступали 496 спортсменів із 29 країн, до числа призерів увійшли два представники України.

А у межах підготовки до відбору Євро-2025 (U19) з футзалу юнацька збірна України провела у гостях другий спаринг з угорськими однолітками.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.