+11° Київ +10° Варшава +15° Вашингтон

Найкращі українські тенісистки братимуть участь у Кубку Кремля

Олег Бесараб 18 Вересня 2019 16:38

Перша ракетка України Еліна Світоліна і друга - Даяна Ястремська заявлені учасницями Кубка Кремля. Причому Світоліна стала найіменитішою тенісисткою на цих змаганнях.

Як повідомляє WTA, в топ-5 посіву Кубка Кремля увійшли Еліна Світоліна, Сімона Халеп, Петра Квітова, Кікі Бертенс і Йоханна Конта, Ястремська Сеяна 12-й. В останній раз Світоліна брала участь в Кубку Кремля в 2016 році і пробилася в півфінал, де поступилася росіянці Світлані Кузнєцовій. Ястремська на цей турнір їздила в 2017 році, тоді вона програла Ользі Савчук на старті відбору турніру.

Нагадаємо, станом на 9 вересня перша «ракетка» України Еліна Світоліна піднялася на дві сходинки і посідає 3-тє місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Також нове особисте досягнення встановила Даяна Ястремська (1795), яка вперше у кар’єрі стала 30-ю «ракеткою» світу. Перед цим Світоліна стала першою представницею українського тенісу, хто зміг пробитися спочатку в чвертьфінал, а потім і півфінал Вімблдону. Однак у півфіналі турніру вона не змогла пройти румунку Симону Халеп і завершила свою переможну серію.