+16° Київ +14° Варшава +9° Вашингтон

Маркевич оцінив виступ збірної України на Євро-2020

UA.NEWS 14 Липня 2021 09:33

Голова Комітету національних збірних команд УАФ Мирон Маркевич підбив підсумки минулого чемпіонату Європи з футболу на якому виступала українська збірна.

Маркевич позитивно оцінив виступи підопічних Шевченка, повідомляється на сайті УАФ.

«Якщо відштовхуватися безпосередньо від результату, то він позитивний. Збірна України ще ніколи не доходила до чвертьфіналу чемпіонату Європи. Якщо ж говорити про гру, то питання є. Був хороший другий тайм у матчі з Нідерландами, перша половина гри з Північною Македонією. З Австрією зіграли відверто погано. Реабілітувалися в поєдинку зі Швецією. А ось матч проти англійців не можна занести нашій команді до активу», — наголосив голова комітету УАФ.

Як відомо, гол Ярмоленка номіновано на звання найкращого за підсумками Євро-2020.

Нагадаємо, на Євро-2020 збірна України посіла третє місце в групі С, обіграла Швецію в 1/8 фіналу (1:2) і програла Англії в чвертьфіналі (0:4).

Артем Довбик став наймолодшим автором гола в історії виступів збірної України на чемпіонаті Європи, відібравши цей титул у Олександра Зінченка. Його гол в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 з національною командою Швеції увійшов до історії.

Збірна України з футболу очолила антирейтинг Євро-2020, пропустивши найбільшу кількість голів на Євро-2020.

Авторитетний портал «WhoScored» включив трьох футболістів національної команди України в збірну найгірших гравців Євро-2020.

Українська асоціація футболу отримає за перемоги збірної на чемпіонаті Європи з футболу 16 млн євро.