UA.NEWS 13 Липня 2021 09:30

Авторитетний портал «WhoScored» включив трьох футболістів національної команди України в збірну найгірших гравців Євро-2020.

Про це свідчать дані, опубліковані на спортивному порталі «WhoScored».

Серед найгірших гравців опинилися наш захисник Олександр Караваєв із середнім рейтингом 6,31, хавбек Сергій Сидорчук з 6,26 і нападник Роман Яремчук з 6,56.

Представників України найбільше в цій збірній. У ній враховувалися тільки футболісти, які зіграли чотири і більше матчів на турнірі.

Також до складу невдах турніру потрапили: Нойєр, Віда, Рюдігер, Жота, Аллен, Ремзі, Сілва, Гвардіол.

Нагадаємо, на Євро-2020 збірна України посіла третє місце в групі С, обіграла Швецію в 1/8 фіналу (1:2) і програла Англії в чвертьфіналі (0:4).

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4: 0. А також розповів, за яких умов може залишити свою поточну посаду.

Артем Довбик став наймолодшим автором гола в історії виступів збірної України на чемпіонаті Європи, відібравши цей титул у Олександра Зінченка. Його гол в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 з національною командою Швеції увійшов до історії.

Українська асоціація футболу отримає за перемоги збірної на чемпіонаті Європи з футболу 16 млн євро.