«Молодці!» Як збірну України зустрічали в Борисполі після Євро-2020 – фото, відео

Вчора збірна України повернулася з Євро-2020 до Києва. В аеропорту Бориспіль її зустрічали тисячі уболівальників.

Вболівальники вітали збірну скандуваннями та оплесками. Біля аеропорту була споруджена сцена, куди піднімалися футболісти, тренери та інші члени команди, повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

Вболівальники разом зі збірною виконували гімн країни. З ними співали і відомі музиканти – лідер гурту ТНМК Фоззі, фронтмен СКАЙ Олег Собчук та репер Ярмак.

Після гімну вболівальники почали скандувати «Молодці!». Слово взяв головний тренер Андрій Шевченко, його зустрічали скандуваннями «Шева! Шева! Шева!».

«Я вдячний вам за таку підтримку. Ви навіть не уявляєте, як це було важливо, коли ми виходили на матчі. Ми вдячні всім, хто приїхав підтримати команду, хто вболівав за нас в Україні. Ми бачили, ми відчували вашу підтримку. Я вдячний хлопцям за самовіддачу, за бажання і за той футбол, який вони продемонстрували», – сказав Шевченко.

Наприкінці промови Шевченко тричі зробив перекличку з уболівальниками «Слава Україні – Героям слава!».

Нагадаємо, на Євро-2020 збірна України посіла третє місце в групі С, обіграла Швецію в 1/8 фіналу (1:2) і програла Англії в чвертьфіналі (0:4).

Українці протрималися на турнірі довше низки фаворитів: Франції, Португалії, Німеччини, Нідерландів.

У півфіналах Євро-2020 пройдуть матчі Англія – Данія та Італія – Іспанія. Фінал відбудеться 11 липня на стадіоні «Вемблі» в Лондоні.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4: 0.

Головний тренер Англії Гарет Саутгейт також прокоментував результати матчу з Україною в 1/4 фіналу Євро-2020.

Українська асоціація футболу отримає за перемоги збірної на чемпіонаті Європи з футболу 16 млн євро.