Імпортоване з Білорусі вугілля, не видобувалося в ОРДЛО – Міненерго
Вугілля, яке Україна імпортувала з Білорусі у 2018 році, не видобувалося на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. «Це може бути реекспорт з Росії, але одне можу сказати точно – це не з ОРДЛО. Свого часу у нас було закрите засідання, де ми зібралися міністерством і тепловою генерацією. Було сказано, що якщо хтось закупить такий вид вугілля – а це дуже легко встановити, з якої воно шахти – то це буде бойкот не лише міністерства, а всіх, зокрема й генеруючих компаній»
Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, повідомляє УНІАН.
Міністр енергетики та вугільної промисловості України
Нагадаємо, білоруська служба «Радіо Свобода» повідомила, що торік Україна в сотні разів збільшила імпорт антрацитового вугілля з Білорусі, яке не видобувається в цій країні. За інформацією видання, це вугілля начебто було видобуте на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.
Раніше міністр енергетики Республіки Польща Кшиштоф Тхужевскі повідомив про поставки вугілля з ОРДЛО. У МЗС України пояснили, як РФ могла продавати вугілля з ОРДЛО до Польщі і Туреччини.