$ 39.6 € 42.28 zł 9.77
+7° Київ +7° Варшава +12° Вашингтон

Чоловіча збірна України з шахів уперше стала чемпіоном Європи. Жіноча команда виборола четверте місце

jour12 22 Листопада 2021 16:07

Чоловіча збірна України виграла командний чемпіонат Європи з шахів, який проходив у словенському місті Чатеж. Жіноча команда виборола четверте місце.

Про це повідомляє Федерація шахів України на своїй Facebook-сторінці.

На змаганнях збірну представляли Антон Коробов, Андрій Волокітін, Юрій Кузубов, Кирило Шевченко та Володимир Онищук. За 9 турів чемпіони без жодної поразки набрали 14 балів та за додатковими показниками обійшли команду Франції. Тренерами збірної були Олександр Суліпа та Мартін Кравцев. Друге місце посіла команда Франції, а третє – Польщі.

Водночас жіноча збірна України у складі Анни Ушеніної, Ганни Музичук, Юлії Осьмак, Наталії Букси, Інни Гапоненко та Наталії Жукової набрала 12 балів та посіла четверте місце. Перші три місця здобули команди Росії, Грузії та Азербайджану.

Нагадаємо, найтитулованіша каратистка України Аніта Серегіна вийшла у фінал чемпіонату світу у ваговій категорії до 61 кг.

Карате був офіційно виключений із програми Олімпіади-2024, яка пройде в Парижі, повідомив організаційний комітет Олімпійських ігор.

Олімпійські ігри-2020 у Токіо стали дебютним і поки що єдиними для карате. Українські спортсмени Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна здобули на змаганнях дві медалі в карате — срібло та бронзу відповідно.