+10° Київ +9° Варшава +12° Вашингтон

На Кубку з біатлону в Австрії Україна зайняла 4-е місце в сингл-міксті

Ольга Коваль 21 Грудня 2019 14:40

У Обертілліасі (Австрія) завершилася одиночна змішана естафета в рамках 3-го етапу Кубка IBU. Українські біатлоністи показали 4-й результат. Спортсмени використовували 11 додаткових патронів і один раз зайшли на штрафне коло. Відставання тандему Меркушина та Цимбал склало 1 хвилину і 14 секунд.

Як повідомляє «Спортарена», перемогу в гонці здобули представники Німеччини. Вони 10 разів використовували запасні патрони і показали час 44:31.4. Другими стали представники Росії. Поршнева і Поварніцин відстали від переможців на 8,6 секунди. Бронзу виграли норвежці, які заходили на одне штрафне коло. Вони програли німцям 43,2 секунди.

21 грудня 3-й етап Кубка світу в Обертілліасі завершиться змішаною естафетою.

6. Бельгія (0 + 9) +2: 05,3

Нагадаємо, збірна України з біатлону не поїхала на заключний етап Кубка світу з біатлону. Бойкотувати змагання в РФ також вирішили команди США, Канади, Чехії та шведський олімпійський чемпіон Себастьян Самуельсон.