+4° Київ +5° Варшава +2° Вашингтон

На матчі Україна - Швеція відгриміла відома пісня про Путіна: з'явилося відео

UA.NEWS 30 Червня 2021 13:23

На матчі збірної України з командою Швеції 29 червня в 1/8 фіналу Євро 2020 прозвучала відома пісня про президента Росії Володимира Путіна, яку вперше виконали харківські ультрас у 2014-му, і відтоді твір став міжнародним «хітом».

Цього разу футбольні вболівальники на стадіоні «Хемпден Парк» у шотландському Глазго передали «полум'яний привіт» керівнику Кремля на перших хвилинах гри, повідомляє Обозреватель.

Цей епізод потрапив у трансляцію, і зараз доступний для перегляду в мережі.

Зараз на матчах чемпіонату Європи виконання українськими вболівальниками пісні «Путін - ***ло» стало традиційним. Так, фани навіть навчили співати цей «шлягер» уболівальників у інших країнах.

Зазначимо, що нещодавно твір потрапив у прямий ефір у РФ під час трансляції матчу, після чого гру на Євро 2020 взагалі заборонили показувати онлайн російським глядачам.

Раніше українці навчили австрійців пісні про Путіна, після чого кричалка зазвучала й на вулицях Бухареста, де проходив матч.

Під час матчу Євро-2020 між Швецією та Україною на трибунах в Глазго з’явився росіянин. Чоловік влаштував провокацію, взявши з собою триколор та ушанку з радянською зіркою на лобі (фото).

Нагадаємо, 29 червня в матчі 1/8 фіналу збірна України перемогла Швецію і вперше у своїй історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу. Переможний гол на 120+1 хвилині забив форвард «Дніпра-1» Артем Довбик.

Гол форварда збірної України Артема Довбика в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 з національною командою Швеції увійшов до історії.

На жаль, нападаючий збірної України  Артем Бесєдін отримав серйозну травму в матчі проти Швеції на чемпіонаті Європи. Він залишає розташування команди і повертається до Києва на обстеження.

Австрійські футбольні уболівальники обурені виходом української збірної до чвертьфіналу Євро-2020 і називають таку ситуацію ганебною для УЄФА. Фанати вважають, що футбольним функціонерам слід змінити правила розподілу команд у плей-офф.

Як відомо, у грі 1/8 фіналу Євро-2020 збірна Англії з рахунком 2: 0 перемогла Німеччину. В ¼ англійці зустрінуться з переможцем матчу Україна-Швеція.

Поєдинок Україна – Англія відбудеться в суботу, 3 липня, на «Стадіо Олімпіко» в Римі. Початок зустрічі – о 22:00.

Але вболівальники з України не зможуть прилетіти на матч проти Англії в чвертьфіналі Євро-2020, який пройде в Римі. Це пов’язано з обмеженнями у зв’язку з коронавірусом.