+10° Київ +9° Варшава +13° Вашингтон

На Олімпіаді вперше приспали травмованого коня

Олег Бесараб 02 Серпня 2021 16:54

На Олімпіаді в Токіо ветеринари вперше були вимушені приспати коня - скакун швейцарського жокея Робіна Годеля отримав незворотну травму.

Про це повідомив сам спортсмен в Instagram. «З важким серцем я повідомляю про передчасну смерть мого дорогого Jet Set через розрив хрестоподібних зв'язок коліна тут, в Токіо», - написав Годель. Він розповів, що кінь отримав травму незадовго до фінішу, і через незворотність пошкодження ветеринари були змушені приспати тварину.

На Олімпіаді усипляння коня, що отримала травму, сталося вперше.

Тим часом, в Токіо побили рекорд українки, що тримався більше 20 років.

Раніше український плавець Романчук в запливі вільним стилем на 1500 метрів завоював «срібло» на Олімпіаді в Токіо.

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла у представниці Казахстану Олени Рибакіна і завоювала «бронзу» на Олімпійських іграх в Токіо.

Станом на ранок 31 липня на 8-му дні Олімпійських ігор, в медальному заліку лідирує Китай. Україна зайняла 61 місце.