$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+13° Київ +15° Варшава +14° Вашингтон

Опубліковано кадри драматичного входження аутсайдера АПЛ в фінал Кубка англійської ліги

Ольга Коваль 29 Січня 2020 12:08

«Астон Вілла» стала першим фіналістом Кубка англійської ліги. У півфінальному протистоянні команда обіграла «Лестер»,  після нічиєї в першому матчі (1:1) «Астон Вілла» на своєму полі зуміла здобути перемогу з рахунком 2:1.

Причому переможний м'яч підопічні Діна Сміта забили, коли здавалося, що гра перейде в додатковий час - на третій компенсованій до другого тайму хвилині. Його автором став єгиптянин Трезеге.

Як пише УНІАН, в АПЛ «Астон Вілла» веде боротьбу за виживання. Команда займає 16-е місце, лише на 2 очки випереджаючи конкурентів із зони вильоту. У той же час «Лестер» посідає третє місце.

Суперник «Астон Вілли» по фіналу визначиться сьогодні, 29 січня, в протистоянні «Манчестер Сіті» і «Манчестер Юнайтед».

Нагадаємо, ірландський нападник «Саутгемптона» Шейн Лонг забив м’яч у ворота «Уотфорда» на сьомій секунді матчу Англійської прем’єр-ліги (АПЛ).

Раніше аргентинський форвард ФК  «Барселона» Ліонель Мессі забив 81 гол зі стандартних положень і за цим показником обійшов особистий рекорд екс-нападника «Реала» Кріштіану Роналду.

А нападник італійського «Ювентуса» Кріштіану Роналду став першим футболістом, який здобув 100 перемог в матчах Ліги чемпіонів.