Паралімпіада-2018: Україна завоювала четверте «золото»

Біатлоніст Тарас Радь завоював для української збірної четверте золото на Паралімпіаді-2018 в Пхьончхані. Спортсмен з Тернополя став паралімпійським чемпіоном в біатлонній гонці на 12,5 км серед учасників з ураженням опорно-рухового апарату, повідомляє прес-служба змагань.

На чотирьох вогневих рубежах українець жодного разу не схибив. Він фінішував з відривом більш ніж на 1 хвилину. Американці Даніель Кноссен і Андре Соул зайняли друге і третє місце відповідно.

У скарбничці збірної України вже 10 нагород – чотири золоті, дві срібні та чотири бронзові. Зараз Україна посіла друге місце в загальному медальному заліку змагань після США.

Нагадаємо, третє «золото» збірній України приніс лижник Ігор Рептюх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.