$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+14° Київ +14° Варшава +6° Вашингтон

Паралімпіада-2020: Україна отримала ще одну медаль

UA.NEWS 01 Вересня 2021 08:57

На Паралімпійських іграх-2020 українська спортсменка Ірина Щетнік завоювала бронзу з кульової стрільби. У змаганнях вона набрала 227,5 очка і посіла третє місце.

Про це повідомляє Champion.

Протягом восьмого дня Паралімпійських ігор-2020 на Токіо (Японія) відбувся фінал змагань з кульової стрільби (пневматична гвинтівка, 10 метрів, клас SH1 - спортсмени, які можуть витримати вагу зброї).

Українська спортсменка Ірина Щетнік завоювала бронзову нагороду, а перемогу здобула представниця Німеччини Наташа Хільтроп. Срібло дісталося Пак Чжінхо з Південної Кореї.

25 серпня плавчиня Єлизавета Мерешко здобула першу золоту медаль для України на Паралімпійських Іграх у Токіо.

27 серпня українська команда завоювала ще дві медалі на Паралімпійських іграх в Токіо. Спортсмени отримали «срібло» і «бронзу». Медалі принесли Україні Юлія Павленко (стрибки в довжину) і Владислав Білий (метання списа).

Українська спортсменка-паверліфтерка Мар’яна Шевчук змогла завоювати друге «золото» на Паралімпійських іграх в Токіо. Спортсменка змогла підняти 125 кілограмів і здобути перемогу в змаганнях серед учасниць у вазі до 55 кг.

Потім Україна завоювала третю золоту медаль на Паралімпіаді-2020 на Токіо. Паралімпійською чемпіонкою стала плавчиха Анна Стеценко.

28 серпня збірна України поповнилася ще двома золотими медалями. Їх завоювали плавці Євген Богодайко і Максим Кріпак.

Того ж дня відбувся фінальний заплив у чоловіків комплексом на дистанції 200 метрів у класі SМ8. У фіналі виступав українець Денис Дубров. Він фінішував першим з результатом 2:20.96, на соті секунди випередивши двох китайських спортсменів.

Також відбувся фінальний заплив у чоловіків на спині на дистанції 100 метрів у класі S11. У фіналі виступали три українці – Михайло Сербін, Віктор Смірнов та Олександр Артюхов. За результатами змагань, Сербін фінішував першим і завоював золоту медаль з результатом 1:08.63. Смірнов здобув срібло (1:09.36), а Артюхов став сьомим (1:11.83).

29 серпня українська стрибунка в довжину Оксана Зубковська змогла виграти дев’яту золоту медаль для України.

Десяту «золоту» медаль завоював український спортсмен Роман Полянський в академічному веслуванні.

30 серпня українська збірна на Паралімпіаді-2020 на Токіо поповнила медальний залік ще одним «золотом». Плавець Андрій Трусов став чемпіоном на дистанції 100 метрів на спині.

31 серпня український плавець Максим Крипак виграв свою четверту медаль на Паралімпіаді в Токіо (Японія). 26-річний спортсмен зміг завоювати «золото» на дистанції 100 метрів батерфляєм.

На Паралімпійських іграх українські спортсмени зайняли перше і друге місце в штовханні ядра. Ще одне срібло принесла команді бігунка Юлія Шуляр.