+15° Київ +16° Варшава +10° Вашингтон

Відео: вольова перемога «Динамо» і легка прогулянка для «Шахтаря» у першому турі

UA.NEWS 19 Липня 2017 12:59

Столичне «Динамо» і донецький «Шахтар» не втратили очок на старті чемпіонату України з футболу. У першому турі Прем'єр-ліги «біло-сині» здобули вольову перемогу над «Чорноморцем» (2: 1), а «гірники» без проблем обіграли на виїзді «Ворсклу» (3: 0).

Матч у Києві на стадіоні «Динамо» ім. В.Лобановського почався з неприємностей для киян - на 13-й хвилині одесити відкрили рахунок. Гості скористалися помилкою Ярмоленка, який «обрізав» свої в центрі поля - Хобленко вийшов один на один з Ковалем і пробив під воротарем у кут.

Підопічні Олександра Хацкевича не знітилися і оперативно відігралися. Гармаш блискуче розібрався у штрафному суперника, накинув на дальню стійку, де Шепелєв розстріляв голкіпера ударом з льоту. А вже на 42-й хвилині реабілітувався Ярмоленко, ефектно пробивши в кут з-за меж штрафного.

Після перерви кияни трохи заспокоїли гру, контролюючи на класі хід зустрічі. «Чорноморець» намагався використовувати нечисленні моменти на половині поля суперника, однак вирвати нічию одесити не змогли.

«Шахтар» також ледь не пропустив першим у стартові 15 хвилин. Спершу Шарпар щільно пробив з меж карного майданчика в руки П'ятову, а потім голкіпер «гірників» витягнув з кута удар Чижова головою. Після цього команда Фонсекі перехопила ініціативу і почала терзати оборону полтавчан. Рахунок був відкритий в середині тайму аргентинцем Факундо Феррейра, який виборов м'яч у захисників і з силою пробив в ближню дев'ятку.

Надалі гості тримав хід гри у своїх руках і на 66-й хвилині матеріалізували перевагу в ще один забитий м'яч. Відзначився Марлос, який красиво вразив дальній кут воріт Шуста. Добив суперників Алан Патрік, відзначившись на останніх секундах зустрічі.

Раніше, футбольний клуб «Шахтар» переміг столичне «Динамо» в матчі за Суперкубок України. Переможний м’яч в ворота забив аргентинський форвард помаранчево-чорних Факундо Феррейра.