+14° Київ +15° Варшава +12° Вашингтон

Півфінал Ліги Європи: «Атлетіко» зіграв внічию з «Арсеналом»

Ілона Завальнюк 27 Квітня 2018 08:11

Зустріч «Атлетіко» і «Арсеналу» у першому матчі півфіналу Ліги Європи закінчилася рахунком 1: 1, команди грали на домашньому стадіоні англійців «Емірейтс».

У першому таймі перевага була на боці «Арсеналу». На 10-тій хвилині арбітр вилучив підопічного «Атлетіко», хорвата Семея Врсалько за другу жовту картку. Через кілька хвилин з лавки запасних видалили і тренера мадридців Дієго Сімеоне, який показував незадоволеність суддівським рішенням не показати картку захиснику «Арсенала» Ектору Бельеріну за грубе порушення правил.

Перший гол на 61 хвилині забив футболіст з «Арсеналу» Александр Ляказетт, проте на 82 хвилині іспанці зрівняли рахунок ударом Антуана Грізманна.

У наступний раз команди зустрінуться 3 травня у Мадриді на стадіоні «Ванда Метрополітан».

Раніше ми писали як «Реал» на виїзді обіграв «Баварію» в першому півфіналі Ліги Чемпіонів.