UA.NEWS 05 Липня 2021 15:01

Півзахисник збірної України та український легіонер «Аталанти» Роман Малиновський може найближчим часом перенести операцію. На відновлення футболіст витратить близько 40 днів.

Про це повідомляє «Tutto Atalanta».

Операція повинна відбутися з приводу видалення грижі. Проблема турбувала гравця ще в першій половині минулого клубного сезону, але він зміг всупереч дискомфортній ситуації провести сезон у «Аталанті», ставши найкращим асистентом Серії А.

У минулому сезоні український футболіст Роман Малиновський зіграв в 43 матчах за бергамців у всіх турнірах, він забив 10 м'ячів і віддав 12 результативних передач.

Трансферна вартість Малиновського досягає 30 млн євро, півзахисник є найдорожчим гравцем в складі збірної України.

Раніше півзахисник збірної України з футболу Руслан Малиновський назвав перевагу своєї команди над суперниками з Англії. Футболісти зустрінуться зі збірною Англії в чвертьфіналі Євро-2020.

29 червня Україна перемогла Швецію і вперше вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4: 0.