+16° Київ +14° Варшава +9° Вашингтон

Збірна України в матчі з Францією пропустила максимальну кількість м'ячів в історії

Ольга Коваль 08 Жовтня 2020 06:28

Збірна України розгромно поступилася національній команді Франції в товариській зустрічі напередодні матчів Ліги націй. Зустріч відбулася на арені «Стад-де-Франс» в передмісті Парижа Сен-Дені і завершилася з рахунком 1:7. Українська національна команда вперше в історії пропустила стільки м'ячів в одному матчі і зазнала найбільшої поразки в історії. Раніше українці програвали максимум в 4 м'ячі.

«Синьо-жовта» команда пропустила чотири голи до 40 хвилини спарингу. Рахунок у грі на 9 хвилині зустрічі відкрив Едуардо Камавінга, зігравши на добиванні. Потім Олів'є Жиру оформив дубль на 24 і 33 хвилинах. Під кінець першого тайму Віталій Миколенко після подачі з кутового головою відправив м'яч у власні ворота.

Після перерви краще контролювали м'яч українці, що і вилилося в забитий гол. Відкрив рахунок на 52 хвилині зустрічі Віктор Циганков, на що господарі відповіли голами Толіссо на 64 хвилині, Мбаппе на 82 і Грізманна на 89 хвилині.

Відзначимо, що через травми і коронавірус цей матч пропустили 14 гравців збірної України.

Після повернення з Франції збірна України проведе на столичному НСК «Олімпійському» два матчі Ліги націй - 10 жовтня проти німців і через три дні - проти іспанців.

Як повідомлялося, лікар збірної України з футболу Антон Худаєв помер від інфекції COVID-19.

Після двох турів у Лізі націй підопічні Андрія Шевченка займають 2 місце в своїй групі. У першій грі «синьо-жовті» обіграли Швейцарію (2:1), однак пізніше поступилися Іспанії (0:4).

Півзахисник Олександр Зінченко прокоментував розгромну поразку збірної України в матчі проти Іспанії у 2-му турі Ліги націй з рахунком 0:4.