+12° Київ +4° Варшава +11° Вашингтон

Збірна України розгромила Кіпр напередодні старту Євро-2020

Олег Бесараб 07 Червня 2021 21:21

Національна збірна України з футболу провела останній товариський матч перед Євро-2020, здобувши перемогу над Кіпром з рахунком 4:0.

Під час зустрічі у Харкові на стадіоні «Металіст» голами відмітилися Андрій Ярмоленко (37-ма хвилина з пенальті, 65), Олександр Зінченко (45+2, з пенальті) та Роман Яремчук (59).

На 36-й хвилині гри був вилучений з поля захисник команди Кіпру Андреас Панайоту. Він отримав червону картку за фол «останньої надії» проти Олександра Зубкова.

На Євро-2020, який стартує 11 червня, збірна України зіграє в групі С проти національних Нідерландів (13 червня), Північної Македонії (17 червня) та Австрії (21 червня).

Тим часом, головний тренер збірної України Андрій Шевченко оприлюднив склад футболістів, заявлених в національну збірну на Євро-2020.

Чемпіонат Євро-2020 повинен пройти в дванадцяти містах Європи. В УЄФА зажадали, щоб на стадіонах були присутні глядачі, але ситуація залишається нестабільною у зв’язку з пандемією COVID-19.

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко може через травму пропустити чемпіонат Європи з футболу.