+2° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

Арсенал зазнав фіаско в грі з Манчестер Юнайтед, Зінченко - найгірший гравець матчу (відео)

jour12 05 Вересня 2022 17:26

У неділю, 4 вересня, в рамках шостого туру чемпіонату Англії з футболу «Манчестер Юнайтед» приймав лондонський «Арсенал».

Зустріч проходила на стадіоні «Олд Траффорд». Гру обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Полом Тірні.

Український захисник Олександр Зінченко повернувся до стартового складу «Арсеналу» після двох пропущених матчів через травму, проте допомогти своїй команді ніяк не зміг. «Червоні дияволи» завдали «канонірам» першої поразки в чемпіонаті з рахунком 3:1.

Господарі змогли відкрити рахунок у матчі ближче до кінця першого тайму. На 35-й хвилині бразильський вінгер Антоні забив свій дебютний гол у футболці «червоних дияволів». На 60-й хвилині Букайо Сака зрівняв рахунок у грі. На 66-й хвилині Маркус Рашфорд вивів свою команду вперед, а на 75-й оформив дубль і зміцнив перевагу своєї команди.

«Манчестер Юнайтед» - «Арсенал» - 3:1

Голи: Антоні, 35, Рэшфорд, 66, 75 – Сака, 60

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа, Далот, Мартінес (Магуайр, 80), Варан, Маласія, Мактоміней, Еріксен, Фернандеш, Антоні (Роналду, 58), Решфорд (Каземіро, 80), Санчо (Фред, 67)

«Арсенал»: Рамсдейл, Зінченко (Нкетіа, 74), Габріель, Саліба, Уайт (Томіясу, 80), Локонга (Вієйра, 74), Джака, Мартінеллі, Едегор (Сміт-Роу, 74), Сака, Жезус

Попередження: Мактоміней, Магуайр, Еріксен - Саліба, Жезус, Сака

Обзор матча:

Олександр Зінченко відіграв 74 хвилини в цій грі, після чого був замінений.

Українець відіграв на звичній позиції лівого захисника і отримав найнижчу оцінку за версією порталу WhoScored серед гравців свого клубу - 5,9.

Найкращим гравцем зустрічі став нападник «червоних дияволів» Маркус Решфорд - 8,8. На рахунку англійця дубль і гольова передача.

Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета прокоментував поразку від «Манчестер Юнайтед»:

«Я дуже розчарований, що ми не виграли цю гру, тому що ми могли це зробити. У певні моменти нам не вистачало дисципліни в наших захисних діях. Після пропущеного голу ми шанс за шансом домінували в матчі і нав'язували свою гру, яку хочемо демонструвати. У перерві я сказав хлопцям: «Ми зможемо взяти цей матч».

Ми зазнали поразки, і це великий урок для нас. Якщо ви хочете перемагати тут, ви повинні все робити правильно. З тією кількістю моментів, які ми створили, ми повинні були забити більше голів», - цитує Артету офіційний сайт «канонірів».

Незважаючи на першу поразку в сезоні, «Арсенал» продовжує очолювати турнірну таблицю з 15 очками в активі, випереджаючи йдуть на другій і третій сходинці «Манчестер Сіті» і «Тоттенхем» на один бал. «Манчестер Юнайтед» набирає 12 очок і піднімається на п'яту сходинку.

Український футболіст Олександр Зінченко перейшов із «Манчестер Сіті» до іншого англійського клубу — «Арсенал».

Український футболіст Олександр Зінченко вчетверте за свою кар'єру став чемпіоном Англії у складі клубу «Манчестер Сіті».