$ 39.5 € 42.99 zł 10.08
+17° Київ +18° Варшава +23° Вашингтон

Боруссія повторно обіграла ПСЖ і стала першим фіналістом Ліги чемпіонів

jour12 08 Травня 2024 13:09

Боруссія Дортмунд перемогла Парі Сен-Жермен у виїзному матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів-2023/24.

Гра завершилася з рахунком 1:0.

Попри те, що через результат поєдинку в Дортмунді (1:0 на користь Боруссії) відіграватися потрібно було ПСЖ, перший момент створила німецька команда. Вже на третій хвилині головою пробивав Ніклас Фюллькруг після навісу зі штрафного, але удар прийшовся прямо по центру воріт.

Втім, справжньої гостроти довелося чекати ще майже півгодини. На 31-й хвилині атака «віялом» у виконанні ПСЖ завершилася сильним ударом Усмана Дембеле у ближній кут, але м’яч по-зрадницьки просвистів над поперечкою. Ближче до кінця першого тайму парижани завдали ще кількох дальніх ударів, але реальними гольовими нагодами назвати це дуже складно.

Початок другого тайму просто шокував «Парк де Пренс» — Матс Гуммельс відгукнувся на подачу з кутового від Юліана Брандта та подвоїв перевагу Боруссії у двоматчевому протистоянні.

Господарі відразу кинулися відіграватися, але відповісти змогли лише через 10 хвилин, коли Нуну Мендеш потужно пробив у дальню стійку з-за меж штрафного майданчика.

Справжній штурм воріт Грегора Кобеля почався ближче до кінця основного часу. Спершу Мбаппе пробив з-під захисника поруч зі стійкою, потім той же Кіліан поцілив у поперечку, завдаючи удару по напівпустим воротам. На 88-й хвилині остаточно стало зрозуміло, що Кобель зачарував свої ворота, адже каркас знову врятував «джмелів» від вірного голу!