+10° Київ +12° Варшава +14° Вашингтон

«Динамо» обіграло «Гент» і вперше за чотири роки вийшло в груповий етап Ліги чемпіонів

Ольга Коваль 30 Вересня 2020 07:36

Київське «Динамо» розгромно обіграло бельгійський «Гент» у матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів з рахунком 3:0.

Кияни відкрили рахунок на 9 хвилині. М'яч у ворота суперника відправив Віталій Буяльський. Після чудового початку і швидкого гола «біло-сині» віддали ініціативу супернику. Однак на цей раз не пропустили, а забили самі. На 36 хвилині Карлос де Пена реалізував пенальті.

Після перерви «Гент» грав яскравіше і активніше, але знову забивали лише кияни. Рахунок до великого довів Жерсон Родрігес, впевнено реалізувавши 11-метровий. Героєм матчу став воротар Георгій Бущан, який не раз рятував ворота команди.

Нагадаємо, в першій зустрічі кияни перемогли з рахунком 2:1.

Таким чином, «Динамо» пробилося в груповий етап Ліги чемпіонів вперше з 2016 року. До цього «біло-сині» пропускали цю стадію турніру максимум два сезони поспіль.

Нагадаємо, в липні головним тренером «Динамо» призначили екс-тренера донецького «Шахтаря» Мірчу Луческу. Це викликало обурення вболівальників, і повідомляли навіть про відмову Луческу щодо тренування «Динамо», але врешті-решт той таки посів тренерську посаду.