$ 39.65 € 42.92 zł 10.06
+8° Київ +15° Варшава +18° Вашингтон

Еліна Світоліна знищила росіянку — і вийшла у чвертьфінал «Ролан Гаррос»

UA.NEWS 05 Червня 2023 09:32

Найкраща тенісистка в історії України обіграла Дар’ю Касаткіну і стала чвертьфіналісткою Відкритого чемпіонату Франції.

В 1/8 фіналу «Ролан Гаррос» Світоліна у двох сетах із тай-брейком перемогла Касаткіну з рахунком — 6:4, 7:6 (7:5).

Між іншим, росіянка посідає дев’яте місце у світовому рейтингу. Українка зараз № 192.

Тенісистки провели на корті 1 годину 57 хвилин. На рахунку Еліни Світоліної три виконаних ейси, 6 реалізованих брейк-пойнтів із 12 і одна подвійна помилка. Дар’я Касаткіна реалізувала п’ять брейк-пойнтів із дев’яти та допустила чотири подвійні помилки.

До речі, на матчі була відома російська співачка Земфіра. Вона підтримує Україну у війні з росією.

Тепер у чвертьфіналі українка зіграє з переможницею пари Стівенс (США) — Соболенко (білорусь).

Українська тенісистка Еліна Світоліна повертає лаври першості після декретної відпустки. Українка здобула впевнену перемогу на відкритому чемпіонаті Франції з тенісу.

Нещодавно 28-річна українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу в першому раунді Ролан Гаррос-2023, завдяки цьому повторила унікальне досягнення турніру. Еліна вдесяте змагається у Парижі — вдесяте пройшла перший раунд.

Принциповий поєдинок у рамках 1/16 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу також чекатиме на українку Еліну Світоліну.