$ 39.67 € 42.5 zł 9.83
+22° Київ +25° Варшава +18° Вашингтон

Ще одна футбольна команда заробила право представляти Україну в єврокубках

UA.NEWS 09 Травня 2021 21:19

Футбольна команда «Ворскла» набрала 41 бал і заробила право представляти Україну в єврокубках. Це останній учасник топ-5 чемпіонату.

Гра пройшла на стадіоні «Авангард» в Ужгороді, повідомляє УНН.

Полтавська команда «Ворскла» провела матч в гостях 26 туру УПЛ з ФК «Минай». На початку гри футболісти не змогли завоювати лідируючі позиції, давши перевагу супернику, за гру рукою Кулача «Минай» отримав право на 11-метровий, який реалізував Хохлов.

Гості досить швидко встановили паритет, з передачі Степанюка ударом низом відзначився Кані - 1: 1 на 14 хвилині. В кінці першого тайму Віталій Романов призначив пенальті у бік воріт господарів. Автором точного і переможного голу став Кулач - 1: 2.

Раніше виконком УЄФА затвердив новий формат клубних турнірів з сезону 2024/2025 - Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги конференцій.

Напередодні президент мадридського «Реала» і глава створеної Суперліги Флорентіно Перес заявив, що головна місія нового турніру полягає в порятунку футболу від нового формату УЄФА, який загрожує «смертю футболу».

12 топових європейських клубів офіційно оголосили про створення нового футбольного турніру – Суперліги. В УЄФА та ФІФА їм пригрозили санкціями.