+15° Київ +8° Варшава +12° Вашингтон

Фанати зірвали матч чемпіонату Нідерландів — відео

jour12 15 Травня 2023 08:46

Гра 32 туру чемпіонату Нідерландів між Гронінгеном і Аяксом була перервана через заворушення на трибунах.

Головний арбітр зустрічі кілька разів зупиняв поєдинок через кинуті на поле димові шашки. Пізніше один із уболівальників вибіг на поле з транспарантом, вимагаючи відставки керівництва Гронінгена.

На 32-й хвилині суддя знову призупинив зустріч і ухвалив рішення, що її буде дограно в інший день. На момент призупинення матчу рахунок був – 0:0.

Аякс з 63 очками займає третє місце в таблиці, Гронінген (18 очок) йде на передостанній, 17-й позиції.

Нагадаємо, що сьогодні достроково чемпіоном Нідерландів став Фейєнорд. Для клубу це 16-й титул в історії. Більше лише у ПСВ (24) та Аякса (36).

Нещодавно видання Goal опублікувало власний рейтинг найкращих трансферів «Челсі» поточного сезону, де перехід Михайла Мудрика зайняв передостанню позицію.

Після звільнення Грема Поттера з посади головного тренера лондонського «Челсі» новим-старим керманичем команди став Френк Лемпард.