$ 39.49 € 42.49 zł 9.83
+15° Київ +11° Варшава +20° Вашингтон

Футбол по-колумбійськи. Скандальний матч призвів до підвищення команди у вищий дивізіон

jour12 06 Січня 2022 17:03

Футбольний клуб Уніон Магдалена із колумбійського міста Санта-Марта перейшов до найвищого дивізіону країни після скандального матчу.

Четвертого грудня 2021 року футболісти Уніон Магдалена провели вирішальну гру сезону проти команди Льянерос. До 95-ї хвилини Магдалена програвала 1:0, але менш ніж за хвилину команда встигла забити два м'ячі та виграти.

Експерти звернули увагу на дивну поведінку захисників Льянерос, які дозволили суперникам забити два м'ячі наприкінці зустрічі.

Паралельно з цим головний суперник Магдалени - команда Фортезалу - програла вдома Боготі з рахунком 2:1, що гарантувало Магдалені вихід до найвищого дивізіону чемпіонату Колумбії з футболу Categoria Primera A наступного сезону.

Президент Колумбії Іван Дуке назвав цю гру «національною ганьбою».

Попри увагу громадськості та вимогу клубу Форталеза анулювати гру, позбавивши Магдалени підвищення у класі, футбольна ліга Колумбії відмовилася розслідувати можливий випадок матчу з фіксованим результатом.

Президент ліги Фернандо Харамільйо заявив, що будь-яка команда, у якої підтвердять порушення спортивних правил, буде виключена з ліги. Джерело Reuters повідомило, що футбольні функціонери ведуть розслідування щодо поведінки гравців Льянерос.

Нагадаємо, польська футбольна спілка відреагувала на чутки про те, що екс-тренер збірної України Андрій Шевченко може обійняти посаду головного тренера збірної Польщі.