$ 40.56 € 43.46 zł 10.08
+28° Київ +23° Варшава +22° Вашингтон

Футболіст збірної Нідерландів встановив унікальний антирекорд чемпіонатів Європи — відео

jour12 26 Червня 2024 09:54

Форвард збірної Нідерландів з футболу Доніелл Мален забив найшвидший автогол в історії чемпіонатів Європи.

Це трапилось у поєдинку нідерландців з Австрією у рамках третього туру групового етапу Євро-2024.

На 6-й хвилині Мален випадково відправив м’яч у власні ворота, намагаючись перервати простріл Александера Прасса.

Мален «відзначився» на позначці 5:38 та встановив антирекорд — це найшвидший автогол в історії чемпіонатів Європи з футболу.

Окрім того, це перший автогол на Євро в історії збірної Нідерландів. Помаранчеві єдиний раз вигравали турнір у 1988 році.

Тим часом, визначилась перша пара плей-оф: чинний чемпіон Євро, збірна Італії, зіграє зі Швейцарією.

24 червня у 3-му турі чемпіонату Європи з футболу збірна Іспанії перемогла Албанію та без втрат завершила груповий раунд.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.