+9° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

«Інтер» удома вдруге переграв «Мілан» і першим вийшов у фінал Ліги чемпіонів

jour12 17 Травня 2023 08:08

Мінімальною перемогою міланського «Інтера» завершився матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів 2022/23 проти «Мілана».

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу, матчі-відповіді

«Інтер» – «Мілан» – 1:0 (перший матч – 2:0)

Гол: Мартінес, 74

Довго в другому за тиждень дербі команди не запрягали. Моментами «Інтер» і «Мілан» обмінялися вже в перші 10 хвилин. Спершу оборонець "россонері" Ернандес пробив вище воріт із дистанції, а у відповідь хавбек «нерадзуррі» Барелла пробив над воротами з півкола штрафного.

Номінальні гості явно поставили на швидкий гол. «Мілан» намагався притиснути сусідів до власних воріт, щоб зі старту зустрічі створити передумови для камбеку. На 11-й хвилині у всій красі проявив себе Онана – кіпер «Інтера» у фантастичному стрибку намертво впіймав удар Діаса з меж карної зони.

Після видовищного початку міланські колективи трохи заспокоїлися. Новий спалах активності припав на кінцівку тайму. Спершу Леау пробив повз стійку після сольного проходу. «Нерадзуррі» відповіли двома нагодами – Меньян не без труднощів відбив удар Джеко після стандарту, а Мартінес пробив над поперечиною.

А от у другій 45-хвилинці «Інтер» відразу нівелював спроби «россонері» притиснути господарів до воріт. Міланці занервували та почали фолити. Натомість підопічні Сімоне Індзагі натхненно контролювали м'яч, тримаючи в умі результат першого поєдинку.

Зрештою, легкість, із якою грав «Інтер» дозволила господарям відкрити рахунок. На 74-й хвилині комбінація в межах штрафного «Мілана» за участі Госенса, Лукаку та Мартінеса завершилася ударом останнього метрів із десяти повз Меньяна – 1:0! А за кілька хвилин аргентинський форвард на куражі ледь не закинув кіперу за комірець...

Фінальні хвилини «нерадзуррі» провели в атаках. Під святкові співи трибун «Інтер» цілком міг забивати ще, але обмежився одним голом. Цього цілком вистачило для виходу до фіналу Ліги чемпіонів.

Нещодавно видання Goal опублікувало власний рейтинг найкращих трансферів «Челсі» поточного сезону, де перехід Михайла Мудрика зайняв передостанню позицію.

Після звільнення Грема Поттера з посади головного тренера лондонського «Челсі» новим-старим керманичем команди став Френк Лемпард.