+7° Київ +8° Варшава +12° Вашингтон

Команда українських шпажисткок здобула срібло на Кубку світу в Таллінні

jour12 14 Листопада 2022 08:37

Українські шпажистки на старті сезону здобули командне «срібло» на Кубку світу в Таллінні.

Про це пише пресслужба Міністерства молоді та спорту

«Віцечемпіонками стали: Влада Харькова, Ксенія Пантелеєва, Інна Бровко та Юлія Свистіль».

На шляху до срібної нагороди підопічні Богдана Нікішина змусили скласти зброю чинних чемпіонок світу кореянок (45:39) та бронзових медалісток останньої світової першості Польщу (44:37), поступившись лише у фіналі збірній Італії (28:33).

Вибори президента Федерації біатлону України офіційно відбудуться 14 листопада під час звітно-виборчої конференції ФБУ.

Андрій Шевченко та фандрейзингова платформа United24 розпочали збір коштів для відбудови стадіону «Чемпіон» у місті Ірпінь. Перші 150 тисяч євро вніс італійський футбольний клуб «Мілан».

Раніше стало відомо, що олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан Беленюк подав заявку на участь у виборах президента Національного Олімпійського комітету України. Наразі цю посаду займає Сергій Бубка.