$ 39.64 € 42.3 zł 9.75
+25° Київ +25° Варшава +22° Вашингтон

Костюк перемогла імениту суперницю і вийшла у чвертьфінал турніру WTA у Німеччині

jour12 19 Квітня 2024 13:32

У четвер, 18 квітня, українка Марта Костюк перемогла китаянку Чжен Ціньвень в 1/8 фіналу турніру WTA 500.

Матч другого кола турніру WTA 500 у Штутгарті (Німеччина) закінчився перемогою Марти Костюк над Чжен Ціньвень - 6:2, 4:6, 7:5. Поєдинок тривав 2 години і 42 хвилини.

Українка тричі подала навиліт, допустила 8 подвійних помилок та реалізувала 4/14 брейк-пойнтів. У третьому сеті Марта Костюк поступалась 3:5, але змогла відіграти 5 матчболів.

У рейтингу WTA Чжен займає 7 позицію. Китайська тенісистка є фіналісткою Australian Open-2024.

У чвертьфіналі турніру Костюк зустрінеться з Корі Гофф - третьою ракеткою світу зі США.

WTA 500

Штутгарт, Німеччина

1/8 фіналу

18 квітня

Марта Костюк (Україна) – Чжен Ціньвень (Китай) – 6:2, 4:6, 7:5

Нагадаємо, українська тенісистка Даяна Ястремська у 1/2 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії зазнала поразки від китаянки Чжен Ціньвень.

Даяна Ястремська вийшла до 1/4 фіналу змагань, обігравши у четвертому колі посіяну під 18-м номером «нейтральну» білоруску Вікторію Азаренко — 7:6 (8:6), 6:4.

⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини