$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+13° Київ +23° Варшава +23° Вашингтон

Київське «Динамо» втратило шанси на Лігу чемпіонів

Олег Бесараб 23 Листопада 2021 22:11

Футболісти київського «Динамо» у п'ятому раунді групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА зазнали поразки від мюнхенської «Баварії» 1-2.

Відкрили рахунок на 14 хвилині гості, гол забив Роберт Левандовський, Кінгслі Коман під кінець першого тайму подвоїв рахунок.Відіграв один м'яч Денис Гармаш (70-та хвилина).

В іншому поєдинку квартету Е Ліги чемпіонів іспанська «Барселона» на «Камп Ноу» о 22.00 зійдеться португальською «Бенфікою».

Турнірне становище: «Баварія» - 15 очок (після 5-ти ігор), «Барселона» - 6 (4), «Бенфіка» - 4 (4), «Динамо» - 1 (5).

Таким чином «Динамо» вже втратило навіть теоретичні шанси на плей-офф ЛЧ. А ось шанси на плей-офф Ліги Європи ще є, для цього потрібно, щоб «Барселона» обіграла «Бенфіку», а потім в останньому шостому раунді  кияни здолали португальців.

Раніше київське «Динамо» без шансів поступилося на виїзді мюнхенській «Баварії» у другому турі Ліги чемпіонів у групі E. Німці відвантажили у ворота українців п’ять сухих голів – 5:0.

Матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА між футболістами «Барселони» і київського «Динамо» закінчився з рахунком 1-0 на користь каталонців.