$ 39.67 € 42.5 zł 9.83
+19° Київ +24° Варшава +28° Вашингтон

Ліга чемпіонів: «Шахтар» на останніх секундах вирвав перемогу у «Аталанти»

Олег Бесараб 01 Жовтня 2019 22:35

Донецький «Шахтар» здобув перемогу в другому турі групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА-2019/20. В гостях гірники обіграли «Аталанту» 1: 2.

На 14 хвилині за нульового рахунку Кривцов заробив пенальті в ворота «Шахтаря», сфоливши проти Ілічіча. Суддя після відеоповтора підтвердив фол, але П'ятову вдалося відбити удар Ілічича, а Гатебур на добиванні не влучив у ворота. Однак рахунок все ж відкрили господарі. Перший гол на стадіоні «Сан-Сіро» на 28-й хвилині забив головою Дуван Сапата, коли Пятов невдало вийшов з воріт при навісі з правого флангу.

Зрівняти рахунок гірникам вдалося на 42 хвилині. Алан Патрік вивів Жуніора Мораеса на ударну позицію, тому вдалося на швидкості обійти воротаря і пробити по порожніх воротах. Переможний гол «Шахтар» забив у доданий час - суддя приплюсував цілих п'ять хвилин, і саме на п'ятій хвилині, буквально на останніх секундах Додо віддав пас на Соломона, той обвів захисника і голкіпера і пробив у порожні ворота.

Нагадаємо, в першому турі групового турніру ЛЧ Шахтар зазнав поразки 0: 3 вдома від «Манчестер Сіті», і посів третє місце в групі. Але «Аталанта» зайняла місце навіть нижче, ніж «Шахтар», після поразки 0: 4 в 1-му турі від Динамо Загреб на виїзді.

Нагадаємо, 29 серпня в Монако відбулося жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА. Донецький «Шахтар» потрапив у групу С.

Поєдинки першого туру відбудуться 17-18 вересня, другого – 1-2 жовтня, третього – 22-23 жовтня, четвертого – 5-6 листопада, п’ятого – 26-27 листопада, шостого – 10-11 грудня.

У попередньому розіграшу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» завдав нищівної поразки «Шахтарю».

Київське «Динамо» у ЛЧ не змогло пройти «Брюгге» і вилетіло у Лігу Європи. У Монако 30 серпня відбулося жеребкування групового етапу Ліги Європи 2019-2020.