$ 39.5 € 42.95 zł 10.08
+18° Київ +17° Варшава +25° Вашингтон

Магучіх здобула золото у фіналі Діамантової ліги зі світовим рекордом сезону

jour12 18 Вересня 2023 09:00

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золоту медаль в стрибках у висоту у фіналі Діамантової ліги в американському Юджині.

Ярослава Магучіх у другій спробі стрибнула на висоту 2,03 м та встановила новий рекорд сезону в світі.

Друге місце посіла Нікола Оліслагерс із Австралії, яка у третій спробі повторила результат українки та оновила особистий рекорд.

Окрім Магучіх у фіналі змагань у стрибках у висоту взяли участь ще дві українки — Юлія Левченко та Ірина Геращенко.

Левченко з результатом 1,91 м стала п’ятою, а Геращенко стрибнула на 1, 87 та посіла сьоме місце.

Раніш ми писали, що у червні цього року Ярослава Магучіх виборола золото на Європейських іграх.

Нагадаємо також, що український боксер Олександр Усик захистив чемпіонські пояси у надважкій вазі після перемоги над Даніелем Дюбуа. Бій відбувся в польському Вроцлаві.