$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+18° Київ +26° Варшава +11° Вашингтон

На Олімпіаді вибачилися за ситуацію з українськими синхроністками: на нагородженні їх назвали збірною ОКР

UA.NEWS 05 Серпня 2021 12:09

Оргкомітет Олімпійських ігор у Токіо вибачився за ситуацію з українськими синхроністками Мартою Фєдіною та Анастасією Савчук, які стали бронзовими призерками. В ході церемонії нагородження їх представили як збірну ОКР.

Про це заявив спікер оргкомітету Ігор Такая Маса на пресконференції, повідомляє Р-Спорт.

«Хочу принести вибачення за ситуацію з українськими синхроністками. Це була операційна помилка. Ще раз приносимо вибачення», - зазначив він.

Українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук стали бронзовими призерами Олімпіади у змаганні дуетів в артистичному плаванні. Це перша медаль в історії України в цьому виді спорту.

Український боксер Олександр Хижняк у півфіналі Олімпіади-2020 виграв у філіппінця Еуміра Марсіаля у ваговій категорії до 75 кг з рахунком 3:2.

Українська спортсменка Людмила Лузан здобула бронзову медаль Олімпійських ігор-2020 у дисциплині каное-одиночка.