+12° Київ +3° Варшава +10° Вашингтон

Нападника Ювентуса вилучили з поля за зняту футболку після голу, який згодом скасували — відео

jour12 12 Вересня 2022 16:34

Матч 6-го туру чемпіонату Італії між Ювентусом і Салернітаною завершився драматичною нічиєю — 2:2.

Ювентус зрівняв рахунок на 93-й хвилині, а ще через дві хвилини Аркадіуш Мілік відправив у ворота Салернітани ще один м’яч та емоційно відсвяткував взяття воріт, знявши футболку.

Проте радість польського форварда була завчасною. Окрім того, що за зняття футболки футболіст отримав другу жовту картку за що був вилучений, арбітр ще й не зарахував гол через офсайд, забравши у Ювентуса перемогу.

Після цього на полі виникла масова сутичка, за підсумками якої червоні карточки отримали Федерико Фасіо із Салернітани, гравець Ювентуса Хуан Куадрадо та головний тренер туринської команди Массиміліано Аллегрі.

Донецький «Шахтар» переміг німецький «РБ Лейпциг» у матчі першого туру Ліги чемпіонів.

Донецький «Шахтар» визначився зі списком футболістів, які зможуть зіграти у матчах нового сезону Ліги чемпіонів. У заявку «Шахтаря» потрапили 27 футболістів.

Український футболіст Мар’ян Швед визнаний найкращим гравцем матчу «Лейпциг» – «Шахтар» у 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.