$ 39.49 € 42.49 zł 9.83
+15° Київ +11° Варшава +20° Вашингтон

Норвегія зібрала максимальний урожай медалей на Олімпіаді

Ольга Коваль 24 Лютого 2018 13:52

Збірна Норвегії побила рекорд за загальною кількістю медалей, завойованих на одній зимовій Олімпіаді. У суботу, 24 лютого, гірськолижники країни завоювали бронзу в командних змаганнях, яка стала 38 нагородою Ігор. Про це повідомляється в Twitter статистики олімпійських видів спорту.

Попереднє досягнення належало збірній США, яка на Олімпіаді у Ванкувері 2010 року завоювала 37 медалей. Зараз у Норвегії 13 золотих нагород, 14 срібних і 11 бронзових. Країна займає перше місце в загальному заліку. За нею йдуть Німеччина (13/7/6) і Канада (11/8/9). США на четвертому місці (8/8/6).

Олімпіада в південнокорейському Пхенчхані завершиться 25 лютого. Нагадаємо, завоювавши бронзову медаль Пхенчхана-2018 в командному спринті, норвезька лижниця Маріт Бьорген встановила абсолютний рекорд за кількістю нагород, завойованих на зимових Олімпіадах у всіх видах спорту.