$ 39.67 € 42.5 zł 9.83
+12° Київ +14° Варшава +23° Вашингтон

Олімпіада-2018: медальний залік останнього дня змагань

UA.NEWS SAV 25 Лютого 2018 13:36

25 лютого – останній день змагань Олімпіади-2018 у Пхьончхані. Відбулися фінальні етапи змагань з бобслею, керлінгу, лижних гонок та хокею на льоду. Були розіграні 4 комплекти олімпійських медалей, передає «РБК-Україна».

У фіналі жіночих змагань з керлінгу «золото» взяли шведки, вигравши у спортсменок з Південної Кореї з рахунком 8:3. У змаганнях з бобслею в екіпажах-четвірках серед чоловіків чемпіонами стали спортсмени з Німеччини.

У фінальному матчі хокею на льоду Олімпійські атлети з Росії виграли у Німеччини з рахунком 4: 3.

У фінальних лижних гонках на 30 км у класичному стилі серед жінок «золото» взяла Маріт Бйорген з Норвегії. Україна в лижних гонках не завоювала медалей і навіть не пробилася до 20-ки кращих спортсменів – Тетяна Антипенко посіла тільки 35 місце.

У медальному заліку Олімпійських ігор першість належить Норвегії. Спортсмени норвезької збірної здобули рекордну кількість медалей – 39 нагород, з них 14 золотих, 14 срібних, 11 бронзових. На другому місці Німеччина з 31 медаллю, а третє місце в Канади (29 медалей).