$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+9° Київ +14° Варшава +13° Вашингтон

Олімпіада в Пекіні: Україна показала свій найкращий результат у чоловічому даунхілі

UA.NEWS 07 Лютого 2022 11:06

Українські спортсмени на Олімпійських іграх у Пекіні показала найкращий результат у своїй історії в чоловічому швидкісному спуску – даунхілі. Гірськолижник Іван Ковбаснюк зайняв 33-е місце, поліпшивши всі попередні позиції.

Уточнюється, що у фіналі чоловічого даунхілу виступали 43 гірськолижники. Серед них і 28-річний Іван Ковбаснюк, який вдруге поспіль змагається на Олімпіаді в цьому виді спорту (в Пхенчхані українець посів 49-е місце).Ковбаснюк зміг фінішувати в чоловічому даунхілі і істотно поліпшив результат, що належав Скрябіну.

Підкреслюється, що на фініші український гірськолижник показав час 1:48.09 хвилин, відставши на 5.40 секунди від Олімпійського чемпіона швейцарця Беата Фойца. Срібні та бронзові медалі Олімпіади в Пекіні завоювали француз Жоан Кларе і австрієць Маттіас Майєр. Ковбаснюк став першим українцем, який фінішував у топ - 40 у чоловічому швидкісному спуску на зимових Олімпіадах. Результат Скрябіна він поліпшив на 14 позицій.

Лідери фіналу у швидкісному спуску серед чоловіків у Пекіні такі:

• Беат Фойц (Швейцарія) – 1:42.69;

• Жоан Кларе (Франція) +0.10;

• Маттіас Майєр (Австрія) + 0.16.

Раніше ми писали, що на Зимових Олімпійських іграх-2022 в Пекіні пройшли жіночі змагання з могулу. Золоту медаль завоювала Австралійська спортсменка Джакара Ентоні.