$ 39.5 € 42.99 zł 10.08
+14° Київ +15° Варшава +17° Вашингтон

Реал и Баварія у суперматчі визначили другого фіналіста ЛЧ

jour12 09 Травня 2024 07:35

У середу, 8 травня, мадридський «Реал» і мюнхенська «Баварія» зіграли у другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів.

У першому матчі «Реал» та «Баварія» зіграли у Мюнхені внічию 2:2.

У Мадриді «Баварію» вивів вперед Альфонсо Девіс, який на 68-й хвилині пробив обвідним ударом впритул зі стійкою без шансів для Андрія Луніна. За 3 хвилини м'яч у ворота мюнхенців відправив Федеріко Вальверде, але рефері скасував взяття воріт через фол Начо проти Йозуа Кімміха в атаці.

«Реал» відігрався лише на 88-й хвилині. Мануель Нойєр після удару Вінісіуса Жуніора відбив м'яч перед собою, а на добиванні вдало зіграв Хоселу. А у компенсований час він оформив дубль та приніс мадридцям перемогу 2:1.

У фіналі «Реал» зустрінеться з німецькою «Борусією» з Дортмунду. Матч відбудеться 1 червня у Лондоні на «Вемблі».

Ліга чемпіонів

1/2 фіналу. Повторний матч

8 травня

«Реал» (Іспанія) - «Баварія» (Німеччина) 2:1

Голи: Хоселу, 88, 90+2 - Девіс, 68

Перший матч - 2:2

Головний тренер мадридського «Реала» Карло Анчелотті анонсував повернення на поле бельгійського воротаря Тібо Куртуа.

Авторитетні статистичні портали WhoScored та Sofascore оцінили гру учасників першого матчу 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів між «Лейпцигом» та мадридським «Реалом» (0:1).

Мадридський «Реал» орендував у лондонського «Челсі» воротаря Кепу Аррісабалагу.

⚡️⚡️⚡️ Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.